INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty
Aktywów Niepublicznych
NIP: 1070026353, REGON: 146725655, RFi: 849

SIEDZIBA FUNDUSZU:
ul. Próżna 9, 00-107 Warszawa

w imieniu Funduszu:
REAL ESTATE INWESTORBP
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
NIP: 5272684015, REGON: 146311971, KRS: 0000429795

INBAP TERMINAL
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. 
Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
NIP: 5372631449; REGON: 362458170; KRS: 0000739376

INBAP INTERMODAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A
Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
NIP: 5272816586; REGON: 368008663; KRS: 0000688127

SIEDZIBA SPÓŁEK:
Biurowiec Q22, Aleje Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa

ADRES DO KORESPONDENCJI FUNDUSZU I SPÓŁEK:
ul. Sidorska 83, 21-500 Biała Podlaska
tel./fax: +48 83 342 55 52
e-mail: biuro@inbap.com

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych.**

* pole wymagane
** klauzula informacyjna RODO

Zapraszamy do kontaktu z naszymi działami

Dyrektor działu inwestycji
Ewa Szadkowska
mobile: +48 500 350 007
e-mail: ewa.szadkowska@inbap.com

Pełnomocnik ds. rozwoju/Rzecznik firmy
Katarzyna Czajkowska
mobile: +48 508 666 450
e-mail: katarzyna.czajkowska@inbap.com

Dyrektor działu nieruchomości
Iwona Kowieska-Sadziak
mobile: +48 507 156 515
e-mail: iwona.kowieska@inbap.com


Najem/sprzedaż mieszkań
Magdalena Ramotowska-Wasiluk
mobile: +48 500 378 503
e-mail: magdalena.ramotowska@inbap.com

Dyrektor biura/akcje
Urszula Ulita
mobile: +48 501 547 707
e-mail: urszula.ulita@inbap.com

Dyrektor działu marketingu
Katarzyna Szczęśniak
mobile: +48 669 669 667
e-mail: katarzyna.szczesniak@inbap.com

Księgowość/Rozliczenia najemców
Dominika Rodak
mobile: +48 506 714 186
e-mail: dominika.rodak@inbap.com


Dyrektor handlowy INBAP Terminal
Konrad Kaczmarczyk
mobile: +48 721 900 004
e-mail: konrad.kaczmarczyk@inbap.com