Profesjonalizm
poparty doświadczeniem

INBAP GROUP to grono kilkunastu podmiotów o szerokim profilu działalności, które od ponad 30 lat z dużym powodzeniem funkcjonują na rynku nieruchomości i kapitałowym. Nasza aktywność biznesowa obejmuje inwestycje usługowo-handlowe oraz mieszkaniowe, realizowane w miastach małych i średniej wielkości, a także projekty przeładunkowo-magazynowe na wschodzie Polski. Obecnie w portfolio posiadamy kilkadziesiąt inwestycji rozlokowanych na terenie całego kraju i dokładamy starań, by ich liczba wciąż wzrastała.

INBAP NIERUCHOMOŚCI

Realizujemy projekty handlowo-usługowe na terenie całej Polski. W ciągu zaledwie dekady udało nam się powołać do życia 9 obiektów i z sukcesami nimi administrować.

W bliskiej przyszłości planujemy wzbogacenie naszego portfolio o kolejnych 5 obiektów.

obiektów handlowych

najemców

 m2

powierzchni najmu

nowe projekty

INBAP TERMINAL

INBAP Terminal znajduje się w miejscowości Małaszewicze Duże k. Terespola – na tzw. Nowym Jedwabnym Szlaku, przy wschodniej granicy kraju, na głównej trasie kolejowej łączącej Europę Zachodnią z Rosją i Dalekim Wschodem. W ramach uzyskanej koncesji realizuje przeładunek, magazynowanie oraz filtrację produktów wysokokrzepliwych, a także przeładunek paliw ciekłych. Obecnie inwestycja jest poddawana modernizacji mającej na celu maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz jakości oferowanych usług.

INBAP INTERMODAL

Największy na polskiej ścianie wschodniej, nowoczesny, w pełni funkcjonalny terminal przeładunkowy INBAP Intermodal powstanie na obszarze ponad 16 hektarów w Małaszewiczach Dużych i Małaszewiczach Małych. Jego działalność skupiać się będzie na przyjmowaniu, przeładunku oraz wysyłaniu przesyłek całopociągowych. Rozległy obszar inwestycji otworzy nieograniczone możliwości w przeładunku i składowaniu wszystkich rodzajów kontenerów.

NASZ KIERUNEK TO PRZYSZŁOŚĆ

INBAP DEWELOPER

Nasza działalność deweloperska obejmuje aktualnie projekty w Łukowie oraz Białej Podlaskiej. W ramach inwestycji powstanie 170 wygodnych mieszkań w nowoczesnej aranżacji i doskonałej lokalizacji.

Aktualności

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe