CH Liwa w Kwidzynie świętuje pierwsze urodziny

Dokładnie rok temu po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi dla naszych klientów w Centrum Handlowego Liwa w Kwidzynie. Obiekt liczący blisko 7,5 tyś. m2 powierzchni najmu, z parkingiem zewnętrznym, usytuowany w ścisłym centrum miasta Kwidzyna, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego szybko stał się najpopularniejszym miejscem zakupowym w mieście. W czterdziestotysięcznym mieście, każdego miesiąca nasze centrum odwiedza bowiem ponad 120 tyś. klientów.

Ciężko pracowaliśmy, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Dopełniliśmy ofertę zakupową kolejnymi markami, a za chwilę obiekt uzupełnią nowe sklepy w ostatnich wolnych lokalach. Wprowadzamy także kolejne udogodnienia – jak np. bezpłatny internet dla wszystkich. Dziś CH Liwa to dojrzały obiekt, z przemyślanym zestawem najemców, którego popularność stale rośnie. Każdego miesiąca liczba klientów odwiedzających galerię wzrasta.

Po pierwszym roku funkcjonowania z satysfakcją potwierdzamy, że wybór miasta Kwidzyna na realizację naszego kolejnego obiektu handlowego był trafiony.