Dynamiczne prace projektowe i nowi najemcy w rozbudowie CH Rywal

Do grona najemców dołączył Kredyt Bank, który na powierzchni ponad 300 m.kw. ulokował główną siedzibę oddziału w mieście. Kolejnym najemcą jest Drogeria Natura, która w lokalu o powierzchni 400 m.kw otworzy salon w nowej wizualizacji. Podpisana została również umowa z siecią z zabawkami i artykułami dla dzieci, która zostanie ulokowana na piętrze nowopowstającego obiektu. Inwestor przedstawił także najświeższe wizualizacje obiektu, które pokazują, że nowa część CH Rywal będzie spójna z zabytkowym otoczeniem ścisłego centrum miasta.

Obecne centrum handlowe Rywal mieści się w Białej Podlaskiej i gości klientów od 2007 roku. Rok później nastąpiła jego pierwsza rozbudowa. To największy i najpopularniejszy tego typu obiekt w mieście. Plan architektoniczny opracowało warszawskie biuro projektowe „Król. Projektowanie architektoniczne”. To samo, które było współpomysłodawcą pierwotnej bryły Centrum Handlowego Rywal. Powierzchnia obiektu po rozbudowie wyniesie ponad 25 tyś.m.kw. Nowy obiekt, podobnie jak ten już istniejący będzie posiadał trzy kontygnacje. Na poziomie zero przewidziany jest dodatkowy parking na ok 168 miejsc (łącznie obiekt będzie posiadał 268 miejsc parkingowych). Poziom pierwszy oraz drugi wypełnią lokale handlowo-usługowe oraz sale kinowe.

Wydaje się, że dzięki wysokiej atrakcyjności lokalizacji obiektu położonego w ścisłym centrum miasta, pojawieniu się nowych popularnych marek sieciowych oraz doświadczeniu inwestora w administrowaniu obiektów handlowych, CH Rywal jest w stanie całkowicie wypełnić przestrzeń handlowo-usługową w Białej Podlaskiej.