30 lat INBAP

Miło nam poinformować, że INBAP Group ma już 30 lat!

Historia firmy sięga 1991 roku, kiedy powstało Biuro Usług Turystycznych i Handlowych VOYAGE, świadczące usługi we wschodniej części kraju. Kolejne lata to rozwój na rynku inwestycyjnym pod nazwą Biuro Prawno-Finansowe INWESTOR, a także początek aktywności w branży nieruchomości, która do dziś stanowi dla nas priorytet. Od momentu zakupienia i rozbudowania pierwszego z obiektów, obecnie funkcjonującego pod nazwą Centrum Handlowe Rywal, nasze portfolio zgromadziło 12 tego typu nieruchomości na terenie całej Polski i wciąż poszerza się o kolejne.
W 2013 roku powstał Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, a od 2017 w ramach INBAP Terminal i INBAP Intermodal realizujemy projekty przeładunkowo-magazynowe w Małaszewiczach przy wschodniej granicy kraju. Obecnie wkraczamy również na rynek mieszkaniowy, rozpoczynając prace nad budową wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Białej Podlaskiej i Łukowie.

To było bardzo owocne, ale także pracowite 30 lat. 30 lat wytrwałości, poświęceń i osiągnięć, za którymi stoją pracownicy firmy. Tę wyjątkową rocznicę świętowaliśmy w sierpniu podczas uroczystego przyjęcia.