Inwestycje mieszkaniowe

Inwestycje mieszkaniowe

TWORZYMY TWOJĄ PRZESTRZEŃ

www.inbapdeweloper.com

Obecnie wkraczamy na rynek nieruchomości mieszkaniowych, rozpoczynając prace nad budową osiedla oraz budynku wielorodzinnego w dwóch miastach na terenie województwa lubelskiego. W ramach projektów powstanie łącznie 170 mieszkań w dogodnych lokalizacjach i o wysokim standardzie wykończenia.

mieszkań

-

pokoi w mieszkaniu

-

metraże (m2)

miejsc garażowych

miejsc parkingowych

komórek lokatorskich

Osiedle Piaskowa, BIAŁA PODLASKA

Projekt zamkniętego osiedla Piaskowa zakłada wzniesienie trzech obiektów wielorodzinnych, w ramach których powstanie 110 komfortowych lokali o powierzchni od 32 do 71 mkw. Ich mieszkańcy będą mieć do dyspozycji własne ogródki i balkony, a także dodatkową przestrzeń wspólną w postaci placu zabaw i terenu rekreacyjnego. Ponadto w każdym obiekcie znajdą się praktyczne komórki lokatorskie oraz parkingi podziemne. Bliskość centrum miasta w połączeniu z kameralnym klimatem okolicy stworzą dogodną lokalizację, którą docenią osoby poszukujące wygody i prywatności.

Budynek mieszkalny, ŁUKÓW

Obiekt w Łukowie to inwestycja, w której atuty mieszkania w spokojnej okolicy przeplatają się z wygodą wynikającą z życia w mieście. Jest to możliwe dzięki połączeniu części mieszkalnej z funkcjonalnym parkiem handlowo-usługowym, a także usytuowaniu vis à vis dworca kolejowego, stanowiącego ważny węzeł komunikacyjny w regionie. W 5-kondygnacyjnym bloku znajdzie się 60 mieszkań o metrażu od 30 do 64 mkw., z prywatnymi ogródkami na pierwszym piętrze oraz z balkonami na wyższych. Do nieruchomości będzie przynależał również rozległy parking wraz z krytą halą garażową.

Osiedle Marki, MARKI

Inwestycja w Markach planowana jest jako kompleks 10 budynków w zabudowie szeregowej. Komfortowa, ponad 100-metrowa przestrzeń każdego mieszkania zostanie rozlokowana na dwóch poziomach, a do poszczególnych lokali będą przynależeć prywatne ogrody z tarasami i garaże. Osiedle powstanie w cichej, przyjaznej okolicy domów jednorodzinnych, nieopodal drogi wyjazdowej na główną trasę łączącą miasto z Warszawą.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe