Inwestycje mieszkaniowe

Budynek Mieszkalny, Łuków

ŁUKÓW

Al. Tadeusza Kościuszki
21-400 Łuków
www.inbapdeveloper.com/developer/lukow
  INBAP Developer

Obiekt przy Alejach Kościuszki to projekt łączący w sobie nowoczesny budynek wielorodzinny
z parkiem handlowo-usługowym zaplanowanym na parterze. Takie rozwiązanie jest jednym
z największych atutów inwestycji, która stanie się maksymalnie komfortowym, przyjaznym
miejscem do życia. Mieszkańcy znajdą tu wszystko, czego potrzebują – wymarzoną prywatną
przestrzeń, przydomowe miejsce zakupów, a także doskonałe skomunikowanie, jakie zapewni
położenie vis à vis dworca kolejowego.

ŁUKÓW
WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

kondygnacji

mieszkań

-

m² powierzchni mieszkań

miejsc parkingowych

Obiekt w Łukowie to inwestycja, w której atuty mieszkania w spokojnej okolicy przeplatają się z wygodą wynikającą z życia w mieście. Jest to możliwe dzięki połączeniu części mieszkalnej z funkcjonalnym parkiem handlowo-usługowym, a także usytuowaniu vis à vis dworca kolejowego, stanowiącego ważny węzeł komunikacyjny w regionie. W 5-kondygnacyjnym bloku znajdzie się 60 mieszkań o metrażu od 30 do 64 m²., z prywatnymi ogródkami na pierwszym piętrze oraz z balkonami na wyższych. Do nieruchomości będzie przynależał również rozległy parking wraz z krytą halą garażową >>>

Podstawowe parametry:

Powierzchnia działki: ok. 1 ha
Całkowita powierzchnia wszystkich mieszkań: 3 231,8 m²
Liczba miejsc parkingowych: 129
Liczba kondygnacji: 5

 

 

Zainteresowanych kupnem mieszkań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: sprzedaz@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

Łuków

Miasto w województwie lubelskim, w powiecie łukowskim. Leży w zachodniej części Równiny Łukowskiej należącej do Niziny Południowopodlaskiej. To największy ośrodek miejski między Lublinem (93 km), Siedlcami (29 km), Puławami (77 km) a Białą Podlaską (62 km). Łuków zajmuje powierzchnię 35,75 km2 i jest zamieszkiwany przez ponad 30 tys. osób. Przez miasto przebiegają szlaki komunikacyjne takie jak: droga krajowa nr 63 w kierunkach Węgorzewo i Sławatycze, droga krajowa nr 76 w kierunku Garwolina oraz drogi wojewódzkie: nr 806 w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, nr 807 w kierunku Maciejowic i nr 808, łącząca Łuków z Kockiem.

Łuków może poszczycić się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi. Jedną trzecią powierzchni gminy porastają lasy, a ponad połowę stanowią użytki rolne, dlatego obszar ten uważa się za typowo rolniczy. Rozwija się tu głównie przemysł spożywczy. Obok dużych zakładów mięsnych na terenie gminy istnieją: zakład mleczarski, chłodnia, piekarnie oraz cukiernie, które poza lokalną dystrybucją zajmują się sprzedażą swoich wyrobów poza region. Ponadto działają tu średnie i małe zakłady przemysłu odzieżowego, obuwniczego, stolarki budowlanej, maszynowego, metalowego oraz energetyki cieplnej.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe