Inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Piaskowa

BIAŁA PODLASKA

ul. Włoska
21-500 Biała Podlaska
www.inbapdeweloper.com 
  INBAP Deweloper

Projekt zamkniętego osiedla Piaskowa zakłada wzniesienie trzech obiektów wielorodzinnych, w ramach których powstanie 110 komfortowych lokali o powierzchni od 32 do 71 mkw. Ich mieszkańcy będą mieć do dyspozycji własne ogródki i balkony, a także dodatkową przestrzeń wspólną w postaci placu zabaw i terenu rekreacyjnego. Ponadto w każdym obiekcie znajdą się praktyczne komórki lokatorskie oraz parkingi podziemne. Bliskość centrum miasta w połączeniu z kameralnym klimatem okolicy stworzą dogodną lokalizację, którą docenią osoby poszukujące wygody i prywatności.

BIAŁA PODLASKA
WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

kondygnacji

mieszkań

-

m² powierzchni mieszkań

miejsc parkingowych

Osiedle Piaskowa to miejsce zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują komfortu i odrobiny wytchnienia w codziennym życiu. Powstanie u zbiegu ulic Piaskowej i Włoskiej – w spokojnej części Białej Podlaskiej, jednocześnie z dogodnym dojazdem do centrum oraz w pobliżu punktów zaspokajających nasze codzienne potrzeby.  >>>

Podstawowe parametry:

Powierzchnia działki: ok. 1 ha
Całkowita powierzchnia wszystkich mieszkań: 5 275,71 m²
Liczba miejsc parkingowych: 111
Liczba kondygnacji: 5

 

Zainteresowanych kupnem mieszkań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: sprzedaz@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

BIAŁA PODLASKA

Liczba ludności: 58 tys.
Biała Podlaska mieści się w północnej części województwa lubelskiego. Sąsiedztwo rynku wschodniego oraz lokalizacja przy transeuropejskich szlakach komunikacyjnych sprawia, że miasto łączy Europę Zachodnią z krajami leżącymi w Europie Wschodniej. Przez teren miasta przebiega droga krajowa nr 2, będąca częścią międzynarodowego szlaku komunikacyjnego E30 Berlin – Moskwa, oraz najważniejsza w układzie Europa Zachodnia – Moskwa, linia kolejowa E20. Najbliższe przejścia graniczne to Terespol (39 km), Kukuryki (36 km) i Sławatycze (61 km). Biała Podlaska jest jednym z siedmiu ośrodków miejskich w kraju o statusie miast pełniących funkcje ponadregionalne. Realizuje program współpracy transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina, mający na celu rozwój turystyki, przedsiębiorczości oraz zasobów ludzkich. W mieście funkcjonuje kilka dużych zakładów produkcyjnych i przemysłowych,w tym m.in. BIALCON, BIASOV, Bialskie Meble czy ALUTEAM.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe