KWIDZYN

82-500 Kwidzyn
ul. Konopnickiej 19
web: www.centrumliwa.pl

Centrum Handlowe LIWA mieści się w ścisłym centrum miasta Kwidzyn, przy zbiegu ulic Konopnickiej i Kopernika, w bezpośrednim sąsiedztwie prężnie funkcjonującego dworca PKS oraz marketu spożywczego Carrefour, w niedalekiej odległości od dworca PKP.

 

 

Dane obiektu:
Powierzchnia działki: 9 544 m2
Powierzchnia całkowita budynku: 8 562 m2
Powierzchnia najmu/GLA: 7 377m2
Liczba miejsc parkingowych: 94

Główni najemcy:
H&M, Rossmann, RTV Euro AGD, Diverse, CCC, Deichmann, Martes Sport, księgarnia Matras, Pepco, Green Point, Briju, Świat Zabawek, Wrangler, Lee, NC+, Ray Obuwie, Kantor Promes, kawiarnia Carte D’or, inne.
 
Zainteresowanych wynajmem powierzchni handlowej w Kwidzynie zapraszamy do kontaktu:
e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

 

KWIDZYN_V1Kwidzyn:
Stolica Dolnego Powiśla. Miasto usytuowane w południowo–wschodniej części województwa pomorskiego, nad rzeką Liwą. Od miasta wojewódzkiego – Gdańska jednego z najbardziej znanych i popularnych nadmorskich miast turystycznych Polski północnej dzieli go odległość zaledwie 96 km. Główne sektory gospodarki to przede wszystkim przemysł celulozowo-papierniczy, elektroniczny, elektrotechniczny, drzewny oraz przetwórstwo owoców i warzyw. W mieście znajdują się duże zakłady przemysłowe: Intenational Paper Kwidzyn S.A., Jabil Circuit Poland Sp. z o.o, Sofrel Electronics Sp. z o.o., Plati Polska Sp. z o.o., BM Polska Sp. z o.o, Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o. Na terenie Kwidzyna znajduje się również Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, w której mieszczą się najważniejsze ośrodki przemysłowe w mieście, eksportujące swoje wyroby do klientów z Polski i Europy.
Ważnym węzłem komunikacyjnym jest wybudowany na Wiśle most wraz z rozwiniętą siecią dróg dojazdowych. Most będący częścią drogi krajowej nr 90, łączący drogę krajową nr 55 z drogą krajową nr 91 na lewą stroną rzeki i dalej z autostradą A1 niewątpliwie przyczynił się do podniesienia atrakcyjności gospodarczej powiatu. Stanowi również główny element projektowanej trasy głównej o długości 11.9 km.