SZAMOTUŁY

64-500 Szamotuły, ul. Feliksa Nowowiejskiego 3
web: www.inbag.com.pl

inbag_logoCentrum handlowo-komunikacyjne INBAG zlokalizowane jest w ścisłym centrum Szamotuł, miasta zwanego popularnie „sypialnią Poznania”, w niedalekiej odległości rynku miejskiego, na terenie dawnego dworca PKS. Dwukondygnacyjny obiekt handlowo-usługowy wypełnionyn jest popularnymi markami, niedostępnymi do tej pory w mieście, z parkingiem podziemnym oraz naziemnym oraz utrzymaną funkcją dworcową dla busów oraz autobusów.

Otwarcie dla klientów: od kwietnia 2016 roku

Dane obiektu:
Powierzchnia budynku: 7 911 m2
Powierzchnia najmu: 4 498 m2
Liczba miejsc parkingowych: 122

SZAMOTUŁY_V1

O mieście:
Miasto w województwie wielkopolskim, położone w odległości ok 35 km na północny-zachód od Poznania. Przecinają się tutaj ważne szlaki komunikacyjne łączące 
Poznań, Czarnków, Oborniki, Pniewy i Wronki oraz linia kolejowa Poznań – Szczecin. Przez miasto wiodą również drogi międzynarodowe, które przez trasę A2 i Frankfurt nad Odrą biegną do Berlina. Dominuje gospodarka rolno – przemysłowa. Funkcjonują tu zakłady z branży spożywczej, przedsiębiorstwa produkujące na potrzeby rolnictwa oraz mniejsze, prywatne zakłady przemysłowe. W mieście działa jeden z największych zakładów tłuszczowych w Polsce – ADM Szamotuły. Inwestycja zlokalizowana będzie na terenie dawnego dworca PKS. W planie przewidujemy budowę jednokondygnacyjnego obiektu handlowo-usługowego, z podtrzymaną funkcją dworcową dla busów i autobusów.

Zainteresowanych wynajmem powierzchni handlowej zapraszamy do kontaktu:
e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503