INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty
Aktywów Niepublicznych
ul. Próżna 9, 00-107 Warszawa
NIP: 1070026353, REGON: 146725655, RFi: 849

INBAP TERMINAL
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. 
Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
NIP: 5372631449; REGON: 362458170; KRS: 0000739376

INBAP INTERMODAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A
Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
NIP: 5272816586; REGON: 368008663; KRS: 000068812

ADRES DO KORESPONDENCJI FUNDUSZU I SPÓŁEK:
ul. Sidorska 83, 21-500 Biała Podlaska
tel./fax: +48 83 342 55 52
e-mail: biuro@inbap.com

    Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych.**

    * pole wymagane
    ** klauzula informacyjna RODO

    Zapraszamy do kontaktu z naszymi działami

    Dyrektor działu inwestycji
    Ireneusz Wojtysiak
    mobile: +48 781 558 555
    e-mail: ireneusz.wojtysiak@inbap.com

    Pełnomocnik ds. rozwoju/Rzecznik firmy
    Katarzyna Czajkowska
    mobile: +48 508 666 450
    e-mail: katarzyna.czajkowska@inbap.com

    Dyrektor działu nieruchomości
    Iwona Kowieska-Sadziak
    mobile: +48 507 156 515
    e-mail: iwona.kowieska@inbap.com

    Najem/sprzedaż mieszkań
    Magdalena Ramotowska-Wasiluk
    mobile: +48 500 378 503
    e-mail: magdalena.ramotowska@inbap.com

    Dyrektor biura/akcje
    Urszula Ulita
    mobile: +48 501 547 707
    e-mail: urszula.ulita@inbap.com

    Dyrektor działu marketingu
    Katarzyna Szczęśniak
    mobile: +48 669 669 667
    e-mail: katarzyna.szczesniak@inbap.com

    Księgowość/Rozliczenia najemców
    Dominika Rodak
    mobile: +48 506 714 186
    e-mail: dominika.rodak@inbap.com

    Dyrektor terminala
    Paweł Filipowicz
    mobile: +48 607 770 445
    e-mail: pawel.filipowicz@inbap.com

    Kontakt handlowy terminala/Kierownik regionalny
    Marcin Lewczuk
    mobile: +48 721 900 004
    e-mail: marcin.lewczuk@inbap.com