INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

Centrum Handlowe Hermes

SKARŻYSKO-KAMIENNA

ul. Krasińskiego 18
26-110 Skarżysko-Kamienna

Centrum Handlowe HERMES ulokowane jest w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie marketów spożywczych: Kaufland, Carrefour i Biedronka, niedaleko Sądu Rejonowego, Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Kultury oraz dworca PKP. Podobnie jak CH Rywal, powstał dzięki modernizacji istniejącego od 1977 roku Domu Handlowego Hermes. W 2012 roku, w wyniku dużego zainteresowania wynajmem powierzchni handlowej rozpoczęto kolejne prace budowlane, mające na celu powiększenie obiektu. W 2013 roku centrum zostało oddane klientom w nowej, zrewitalizowanej i powiększonej formie. Obecnie skupia najpopularniejsze marki oraz usługi lokalnych przedsiębiorców.

Otwarcie: 2010 r.
Rozbudowa: 2013 r.

SKARŻYSKO-KAMIENNA
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE


powierzchnia działki


powierzchnia budynku


powierzchnia najmu/GLA

miejsc
parkingowych

GŁÓWNI NAJEMCY

H&M, Diverse, Empik, CCC, Martes Sport, Vision Express, Drogeria Natura,
Drogeria Hebe, Świat Zabawek, Stokrotka, Esotiq, Play, banki, kawiarnia i inne.

 

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWEJ

 

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:

e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

SKARŻYSKO-KAMIENNA

Liczba ludności: 49 tys.
Osoby w wieku produkcyjnym: 63%
Skarżysko-Kamienna to miasto w północnej części województwa świętokrzyskiego, na obrzeżu Gór Świętokrzyskich. Leży na przecięciu ważnych szlaków komunikacyjnych: drogi E7, wiodącej z Gdańska przez Warszawę, Skarżysko-Kamienną i Kraków do granicy ze Słowacją, oraz trasy kolejowej Warszawa – Kraków i Łódź – Rzeszów. Dzięki temu możliwe było powstanie Skarżyskiej Strefy Gospodarczej, będącej jednocześnie Podstrefą Starachowickiej Strefy Ekonomicznej. W mieście funkcjonuje kilka dużych zakładów przemysłowych, wśród których największe są Zakłady Metalowe Mesko S.A. (ok. 2 tys. pracowników). To także jeden z największych ośrodków produkcji zbrojeniowej.
Jest to region z czystym środowiskiem naturalnym o cennych walorach krajoznawczych, co lokuje go w grupie województw atrakcyjnych pod względem turystycznym.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe