INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

INBAG

ŁUKÓW

ul. Dworcowa/Aleja Tadeusza Kościuszki
21-400 Łuków

Inwestycja w Łukowie to innowacyjny projekt, w którym park usługowo-handlowy zostanie połączony z budynkiem mieszkalnym. Obiekt powstanie w doskonałej lokalizacji vis à vis dworca kolejowego, w pobliżu licznych sklepów, szkół czy miejsc pracy, a także nieopodal rozległych terenów zielonych. W ramach projektu będzie funkcjonował również parking do dyspozycji pracowników i klientów.

ŁUKÓW
WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE


powierzchnia działki


powierzchnia budynku


powierzchnia najmu/GLA

miejsc
parkingowych

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWEJ

 

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:

e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

ŁUKÓW

Miasto w województwie lubelskim, w powiecie łukowskim. Leży w zachodniej części Równiny Łukowskiej, należącej do Niziny Południowopodlaskiej. To największy ośrodek miejski między Lublinem (93 km), Siedlcami (29 km), Puławami (77 km) a Białą Podlaską (62 km).
Łuków zajmuje powierzchnię 35,75 km2 i jest zamieszkiwany przez ponad 30 tys. osób. Przez miasto przebiegają szlaki komunikacyjne takie jak: droga krajowa nr 63 w kierunkach Węgorzewo i Sławatycze, droga krajowa nr 76 w kierunku Garwolina oraz drogi wojewódzkie: nr 806 w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, nr 807 w kierunku Maciejowic i nr 808, łącząca Łuków z Kockiem.

Łuków może poszczycić się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi. Jedną trzecią powierzchni gminy porastają lasy, a ponad połowę stanowią użytki rolne, dlatego region uważa się za typowo rolniczy. Rozwija się tu głównie przemysł spożywczy. Obok dużych zakładów mięsnych na terenie gminy istnieją: zakład mleczarski, chłodnia, piekarnie i cukiernie, które poza lokalną dystrybucją zajmują się sprzedażą swoich wyrobów poza region. Ponadto działają tu średnie i małe zakłady przemysłu odzieżowego, obuwniczego, stolarki budowlanej, maszynowego, metalowego oraz energetyki cieplnej.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe