STYPENDIUM INBAP

STYPENDIUM INBAP

WIERZYMY W MŁODE POKOLENIE

Stypendium INBAP to program, poprzez który wspieramy, motywujemy i nagradzamy uczniów ambitnych oraz uzdolnionych, wykazujących się ponadprzeciętną aktywnością na polu naukowym i poza nim. Jako fundatorzy stypendium wierzymy, że przyznawane środki umożliwią młodym osobom doskonalenie kompetencji oraz rozwój osobisty, otwierając nowe ścieżki kariery i będąc pomocnym narzędziem w pokonywaniu kolejnych kroków w kierunku sukcesu.

WSPIERAMY I MOTYWUJEMY


łączna wartość stypendium


miesięcznie wypłacana kwota

rocznie
przyznawanych nagród

O PROGRAMIE

 

Program stypendialny realizowany jest od 2015 roku w I LO im. J. I. Kraszewskiego i od 2020 r. w II LO im. E. Plater w Białej Podlaskiej.

Co roku wyłaniamy najlepszych uczniów z każdego rocznika. Kandydatury pierwszoklasistów rozpatrywane są na podstawie wyników z pierwszego semestru, natomiast w przypadku uczniów starszych klas pod uwagę brane są osiągnięcia za cały poprzedni rok szkolny.

Każdy ze stypendystów otrzymuje roczne wsparcie finansowe o łącznej wartości 7 200 zł, które wypłacane jest w 12 comiesięcznych transzach. Ponadto oferujemy możliwość odbycia w naszym biurze odrębnie wynagradzanych wakacyjnych praktyk, w trakcie których można zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu szeroko pojętych finansów, inwestycji, budownictwa, nieruchomości, administracji, prawa, marketingu czy public relations.

Dowiedz się więcej >>>

 

Adres do korespondencji: ul. Sidorska 83, 21-500 Biała Podlaska.

Tel.: +48 83 342 55 52
E-mail:   stypendium@inbap.com

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe