Galeria Kamienna już otwarta!

29 listopada odbyło się oficjalne otwarcie długo oczekiwanej w Starachowicach Galerii Kamienna. W samo południe drzwi otworzyły się dla wszystkich Klientów. Czym galeria zaskoczyła mieszkańców tego dnia? Promocyjnymi cenami, licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych, konkursami z atrakcyjnymi nagrodami. Otwarcie uwieńczył koncert gwiazdy wieczoru – Norbiego.

Galeria Kamienna wyraźnie wybija się poza dotychczasowe architektoniczne ramy miasta. Jest nowoczesna, dobrze wpisuje się w trendy charakterystyczne dla tego typu obiektów. Całkowita powierzchnia Galerii to ponad 13 tyś. mkw. W ofercie znajduje się 40 sklepów i punktów usługowych. Nasi Klienci odnajdą tu najpopularniejsze marki, jak: Reserved, Re-Kids, Orsay, Mohito, Cropp, House, Martes Sport, CCC, Deichmann, Drogeria Natura, Tele Pizza, Jubiler Skorpion, Świat Zabawek, Play, Plus, Orange, ELIBUT, MES Telefony, NKD. W najbliższym czasie ostatnie lokale zostaną uzupełnione o kolejne  marki, które są w trakcie adaptacji, z którymi inwestor jest na etapie negocjacji finalnych.
Otwarciu towarzyszyła ciekawa koncepcja pt: „Wszystkie Kolory Tęczy”. Galeria podzielona została na kilka stref kolorystycznych, m.in. strefę piracką, czyli poszukiwanie skarbów i multimedialną grę w statki, a specjalnie z myślą o najmłodszych – malowanie twarzy, skręcanie zwierząt z balonów, rysowanki, wycinanki. Zorganizowano szereg konkursów dla dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami.
W godzinach wieczornych, około godziny 18.00 na scenie wystąpił NORBI, znany wszystkim z utworów „Nie zaczepiaj mnie”, „Kobiety są gorące” czy „Rozkołysz się”. Finałem uroczystości otwarcia był pokaz sztucznych ogni.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Poczynając od dnia otwarcia, Galeria Kamienna zaprasza Klientów w każdy dzień tygodnia. Od poniedziałku do soboty w godzinach: 9.00-20.00, w niedzielę w godzinach: 10.00-17.00.