Inwestycje mieszkaniowe

Osiedle Kościuszki

ŁUKÓW

Al. Tadeusza Kościuszki
21-400 Łuków
www.inbapdeweloper.com 
INBAP Deweloper

Inwestycja przy Alejach Kościuszki to nowoczesne budynki wielorodzinne, które zapewnią komfortowe i przyjazne miejsce do życia. Mieszkańcy znajdą tu wszystko, czego potrzebują – wymarzoną prywatną przestrzeń, a także doskonałe skomunikowanie, jakie zapewni położenie vis à vis dworca kolejowego.

ŁUKÓW
WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

kondygnacji

mieszkań

-

m² powierzchni mieszkań

miejsc parkingowych

Budynki mieszkalne w Łukowie to inwestycja, w której atuty mieszkania w spokojnej okolicy przeplatają się z wygodą wynikającą z życia w mieście. Jest to możliwe dzięki dogodnej lokalizacji vis à vis dworca kolejowego, stanowiącego ważny węzeł komunikacyjny w regionie oraz bliskości do lokali usługowych, które zlokalizowane są w promieniu 1 km od inwestycji. W dwóch 5-kondygnacyjnym blokach znajdzie się 132 mieszkań o metrażu od 25,5-52,98 m², z prywatnymi ogródkami na pierwszym piętrze oraz z balkonami na wyższych. Do nieruchomości będą również przynależne rozległe parkingi  >>>

Podstawowe parametry:

Powierzchnia działki: ok. 1 ha
Całkowita powierzchnia wszystkich mieszkań: 7 437,69 m²
Liczba miejsc parkingowych: 232
Liczba kondygnacji: 5

 

 

Zainteresowanych kupnem mieszkań zapraszamy do kontaktu:
e-mail: sprzedaz@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

Łuków

Miasto w województwie lubelskim, w powiecie łukowskim. Leży w zachodniej części Równiny Łukowskiej należącej do Niziny Południowopodlaskiej. To największy ośrodek miejski między Lublinem (93 km), Siedlcami (29 km), Puławami (77 km) a Białą Podlaską (62 km). Łuków zajmuje powierzchnię 35,75 km2 i jest zamieszkiwany przez ponad 30 tys. osób. Przez miasto przebiegają szlaki komunikacyjne takie jak: droga krajowa nr 63 w kierunkach Węgorzewo i Sławatycze, droga krajowa nr 76 w kierunku Garwolina oraz drogi wojewódzkie: nr 806 w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, nr 807 w kierunku Maciejowic i nr 808, łącząca Łuków z Kockiem.

Łuków może poszczycić się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi. Jedną trzecią powierzchni gminy porastają lasy, a ponad połowę stanowią użytki rolne, dlatego obszar ten uważa się za typowo rolniczy. Rozwija się tu głównie przemysł spożywczy. Obok dużych zakładów mięsnych na terenie gminy istnieją: zakład mleczarski, chłodnia, piekarnie oraz cukiernie, które poza lokalną dystrybucją zajmują się sprzedażą swoich wyrobów poza region. Ponadto działają tu średnie i małe zakłady przemysłu odzieżowego, obuwniczego, stolarki budowlanej, maszynowego, metalowego oraz energetyki cieplnej.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe