OPIS FIRMY

OPIS FIRMY

WIZJA
PROJEKT
REALIZACJA

INBAP Group jest właścicielem m.in. dziewięciu funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, sześciu projektów będących obecnie w fazie realizacji oraz licznych nieruchomości ulokowanych na terenie całego kraju. Nasza działalność obejmuje także projekty przeładunkowo-magazynowe zlokalizowane na polskiej ścianie wschodniej oraz inwestycje mieszkaniowe w obszarze rynku pierwotnego.

Zespół INBAP Group składa się z ponad dwustu wykwalifikowanych pracowników oraz licznych ekspertów współpracujących przy realizacji poszczególnych projektów i inwestycji.

Siedziba firm ulokowana jest w Warszawie, a biuro zarządu w Białej Podlaskiej. W Gdańsku znajduje się nasz dział inwestycyjny.

NASZ ATUT TO DOŚWIADCZENIE

lat
na rynku

osobowy
zespół

stałych
kontrahentów

zrealizowanych
projektów

nowych
projektów

miast
w Polsce

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

Zajmujemy się inwestycjami. Doświadczenie w tej branży zdobyliśmy budując, a następnie zarządzając obiektami o profilu usługowo-handlowym w różnych regionach Polski. Realizacje INBAP Group planowane i projektowane są w taki sposób, aby były maksymalnie funkcjonalne, a przy tym nowoczesne i ekonomiczne w utrzymaniu. Powstają w miejscach z doskonale funkcjonującą siecią połączeń komunikacji miejskiej i często są pierwszymi tego typu obiektami w poszczególnych miejscowościach. Dzięki wnikliwej analizie lokalizacji charakteryzują się ciekawą ofertą zapewnianą przez zarówno sieciowe, jak i lokalne firmy.

Nasza aktywność na rynku nieruchomości obejmuje także budowę budynków mieszkalnych. Aktualnie pracujemy nad realizacją dwóch inwestycji w województwie lubelskim: nowoczesnego osiedla w Białej Podlaskiej oraz obiektów mieszkaniowych w Łukowie. Tym samym zapewnimy mieszkańcom regionu 242 komfortowe mieszkania w dogodnej lokalizacji i o wysokim standardzie wykończenia.

Jednym z priorytetów są dla nas projekty przeładunkowo-magazynowe, które realizujemy w Małaszewiczach Małych k. Terespola – na tzw. Nowym Jedwabnym Szlaku, przy wschodniej granicy kraju, na głównej trasie kolejowej łączącej Europę Zachodnią z Rosją i Dalekim Wschodem. Nasze bazy oferują możliwości przeładunku, magazynowania oraz filtracji szerokiego spektrum produktów, a trwająca rozbudowa i modernizacja ma na celu poszerzenie oferty o całkowicie nowe produkty i funkcjonalności oraz podniesienie jakości oferowanych usług.

Jako firma z doświadczeniem i ambicjami aktywnie wspieramy różnego rodzaju inicjatywy w miastach, w których realizujemy swoje inwestycje. Uczestniczymy w wydarzeniach naukowych, kulturalnych i sportowych, mając wkład w rozwój regionów, oraz bierzemy udział w akcjach, w których cele są społecznie użyteczne. Jednym z kluczowych elementów naszej aktywności w tym obszarze jest program Stypendium INBAP realizowany w dwóch liceach ogólnokształcących w Białej Podlaskiej. Za jego pośrednictwem wspieramy najzdolniejszych, osiągających bardzo dobre wyniki w nauce uczniów oraz motywujemy ich do dalszej pracy i osiągania kolejnych sukcesów.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe