OPIS FIRMY

OPIS FIRMY

WIZJA
PROJEKT
REALIZACJA

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych zarządzany przez Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych jest właścicielem m.in. dziewięciu funkcjonujących obiektów handlowo-usługowych, sześciu projektów będących obecnie w fazie realizacji oraz licznych nieruchomości ulokowanych na terenie całego kraju. Działalność INBAP Group obejmuje także projekty przeładunkowo-magazynowe zlokalizowane na polskiej ścianie wschodniej oraz inwestycje mieszkaniowe w obszarze rynku pierwotnego.

Zespół INBAP Group składa się z ponad stu dwudziestu wykwalifikowanych pracowników oraz licznych ekspertów współpracujących przy realizacji poszczególnych projektów i inwestycji.

Siedziba firm ulokowana jest w Warszawie, a biuro zarządu w Białej Podlaskiej. W Gdańsku znajduje się nasz dział inwestycyjny.

NASZ ATUT TO DOŚWIADCZENIE

lat
na rynku

osobowy
zespół

stałych
kontrahentów

zrealizowanych
projektów

nowych
projektów

miast
w Polsce

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

Zajmujemy się inwestycjami. Doświadczenie w tej branży zdobyliśmy budując, a następnie zarządzając obiektami o profilu usługowo-handlowym w różnych regionach Polski. Realizacje INBAP Group planowane i projektowane są w taki sposób, aby były maksymalnie funkcjonalne, a przy tym nowoczesne i ekonomiczne w utrzymaniu. Powstają w miejscach z doskonale funkcjonującą siecią połączeń komunikacji miejskiej i często są pierwszymi tego typu obiektami w poszczególnych miejscowościach, a dzięki wnikliwej analizie lokalizacji charakteryzują się uznanymi najemcami sieciowymi, jak i lokalnymi.

Nasza aktywność na rynku nieruchomości obejmuje także budowę budynków mieszkalnych. Aktualnie pracujemy nad realizacją dwóch inwestycji w województwie lubelskim: nowoczesnego osiedla w Białej Podlaskiej oraz obiektu wielorodzinnego w Łukowie. Tym samym zapewnimy mieszkańcom regionu 170 komfortowych mieszkań w dogodnej lokalizacji i o wysokim standardzie wykończenia.

Jednym z priorytetów są dla nas projekty przeładunkowo-magazynowe, które realizujemy na trasie międzynarodowej sieci transportowej zwanej Nowym Jedwabnym Szlakiem. W Małaszewiczach Dużych, przy wschodniej granicy kraju, posiadamy terminal oferujący przeładunek, magazynowanie oraz filtrację szerokiego spektrum produktów. Obecnie trwają prace nad jego rozbudową i modernizacją, a w niedalekiej przyszłości planujemy budowę dwóch kolejnych baz, które będą specjalizować się w obsłudze przesyłek całopociągowych oraz towarów masowych.

Jako firma z doświadczeniem i ambicjami aktywnie wspieramy różnego rodzaju inicjatywy w miastach, w których realizujemy swoje inwestycje. Uczestniczymy w wydarzeniach naukowych, kulturalnych i sportowych, mając wkład w rozwój regionów, oraz bierzemy udział w akcjach, których cele uznajemy za słuszne. Jednym z kluczowych elementów naszej aktywności w tym obszarze jest program Stypendium INBAP realizowany w dwóch liceach ogólnokształcących w Białej Podlaskiej. Za jego pośrednictwem wspieramy najzdolniejszych, osiągających bardzo dobre wyniki w nauce uczniów i motywujemy ich do dalszej pracy oraz osiągania kolejnych sukcesów.

 

 

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe