Inwestycje mieszkaniowe

Inwestycje mieszkaniowe

TWORZYMY TWOJĄ PRZESTRZEŃ

www.inbapdeweloper.com

Na rynku nieruchomości mieszkaniowych funkcjonujemy od 2022 roku. Obecnie zajmujemy się budową osiedla oraz budynków wielorodzinnych w dwóch miastach na terenie województwa lubelskiego. W ramach tych projektów powstanie łącznie 242 mieszkania w dogodnych lokalizacjach i o wysokim standardzie wykończenia.

mieszkania

-

pokoi w mieszkaniu

-

metraże (m2)

miejsc parkingowych

Osiedle Piaskowa, BIAŁA PODLASKA

Projekt zamkniętego osiedla Piaskowa zakłada wzniesienie trzech obiektów wielorodzinnych, w ramach których powstanie 110 komfortowych lokali o powierzchni od 32 do 71 mkw. Ich mieszkańcy będą mieć do dyspozycji własne ogródki i balkony, a także dodatkową przestrzeń wspólną w postaci placu zabaw i terenu rekreacyjnego. Ponadto w każdym obiekcie znajdą się praktyczne komórki lokatorskie oraz parkingi podziemne. Bliskość centrum miasta w połączeniu z kameralnym klimatem okolicy stworzą dogodną lokalizację, którą docenią osoby poszukujące wygody i prywatności.

Budynki mieszkalne, ŁUKÓW

Obiekt przy Alejach Kościuszki to nowoczesne budynki wielorodzinne, które zapewnią komfortowe i przyjazne miejsce do życia. Mieszkańcy znajdą tu wszystko, czego potrzebują – wymarzoną prywatną przestrzeń, a także doskonałe skomunikowanie, jakie zapewni położenie vis à vis dworca kolejowego. W 5-kondygnacyjnym blokach znajdzie się łącznie 132 mieszkania o metrażu od 27 do 53 mkw. Bloki będą posiadały łącznie 40 miejsc postojowych w parkingu podziemnym oraz 192 miejsca na parkingach naziemnych.

Osiedle Marki, MARKI

Inwestycja w Markach planowana jest jako kompleks 10 budynków w zabudowie szeregowej. Komfortowa, ponad 100-metrowa przestrzeń każdego mieszkania zostanie rozlokowana na dwóch poziomach, a do poszczególnych lokali będą przynależeć prywatne ogrody z tarasami i garaże. Osiedle powstanie w cichej, przyjaznej okolicy domów jednorodzinnych, nieopodal drogi wyjazdowej na główną trasę łączącą miasto z Warszawą.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe