INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

Centrum Handlowe Liwa

KWIDZYN

ul. Konopnickiej 19
82-500 Kwidzyn
www.centrumliwa.pl
Centrum Handlowe Liwa

Centrum Handlowe LIWA mieści się w ścisłym centrum miasta Kwidzyn, przy zbiegu ulic Konopnickiej i Kopernika. Obiekt znajduje się w dobrej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie prężnie funkcjonującego dworca PKS oraz marketu spożywczego Carrefour, a także w bliskiej odległości od dworca PKP.

Otwarcie: 2015 r.

KWIDZYN
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE


powierzchnia działki


powierzchnia budynku


powierzchnia najmu/GLA

miejsc
parkingowych

GŁÓWNI NAJEMCY

H&M, Rossmann, RTV Euro AGD, Diverse, CCC, 50 Style, Hebe, Deichmann, 4F Outhorn,
Martes Sport,  Kaes, Pepco, Briju, Świat Zabawek, Wrangler, Lee, T-Mobile, Kantor Promes,
kawiarnia Carte D’or, sklep spożywczy Żabka i inni.

 

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWEJ

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:

e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

KWIDZYN

Liczba ludności: 38,5 tys.
Powierzchnia: 21,54 km²
Stolica Dolnego Powiśla, miasto w południowo-wschodniej części województwa pomorskiego, nad rzeką Liwą. Położone zaledwie 96 km od Gdańska, będącego jednym z najbardziej znanych i popularnych nadmorskich miast turystycznych Polski północnej. Główne sektory tutejszej gospodarki to przede wszystkim przemysł celulozowo-papierniczy, elektroniczny, elektrotechniczny i drzewny oraz przetwórstwo owoców i warzyw. W mieście znajdują się duże zakłady przemysłowe: Intenational Paper Kwidzyn S.A., Jabil Circuit Poland Sp. z o.o, LACROIX Electronics Sp. z o.o., Plati Polska Sp. z o.o., BM Polska Sp. z o.o, Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o. Na terenie Kwidzyna działa również Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, w której mieszczą się najważniejsze ośrodki przemysłowe w mieście, eksportujące swoje wyroby do klientów z Polski i Europy.
Ważnym punktem komunikacyjnym jest wybudowany na Wiśle most wraz z rozwiniętą siecią dróg dojazdowych. Stanowi on część drogi krajowej nr 90, łączącej drogę krajową nr 55 z drogą krajową nr 91 i dalej z autostradą A1, co niewątpliwie przyczynia się do podniesienia atrakcyjności gospodarczej powiatu.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe