INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

NASZA MOTYWACJA TO SUKCES

Głównym obszarem naszej działalności jest rynek nieruchomości komercyjnych. Budujemy i administrujemy obiektami handlowo-usługowymi na terenie całej Polski. Nasze inwestycje lokowane są w miastach małych i średniej wielkości – zawsze w centrum, często w sąsiedztwie dworców komunikacyjnych lub bezpośrednio na ich terenie. Poprzez udostępnianie powierzchni najemcom staramy się wypełniać rynek lokalny, wprowadzając marki wyczekiwane przez mieszkańców, jak i te, które funkcjonują już w danym regionie, ale potrzebują lepszej lokalizacji czy większego metrażu. Każdy projekt rozpoczynamy od dokładnej analizy wszystkich czynników mających wpływ na wynik końcowy. Inwestycje planowane i projektowane są w taki sposób, aby były maksymalnie funkcjonalne, a przy tym nowoczesne i ekonomiczne w utrzymaniu.

PROJEKTY REALIZOWANE
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

INBAP NIERUCHOMOŚCI

Realizujemy projekty handlowo-usługowe na terenie całej Polski. W ciągu zaledwie dekady udało nam się powołać do życia 9 obiektów i z sukcesami nimi administrować. W niedalekiej przyszłości planujemy wzbogacenie naszego portfolio o kolejne 4 obiekty.

obiektów handlowych

najemców

 m2

powierzchni najmu

nowe projekty

PROJEKTY HANDLOWO USŁUGOWE

INBAP GROUP prowadzi całkowity proces inwestycyjny związany z budową obiektów handlowo-usługowych w Polsce. Grupa samodzielnie i kompleksowo realizuje przedsięwzięcia – od wyszukania najlepszej lokalizacji działki, przez przygotowanie projektu budowlanego, po wykonawstwo i komercjalizację powierzchni.

Inwestycje prowadzone przez INBAP GROUP charakteryzują się uznanymi najemcami sieciowymi, pozyskanymi dzięki wnikliwej analizie lokalizacji. Nasze galerie, centra i parki handlowe powstają w miejscach z doskonale funkcjonującą siecią połączeń komunikacji miejskiej. Często są pierwszymi tego typu obiektami w poszczególnych miejscowościach.

Profesjonalizm i unikalne podejście do inwestycji spotkało się z dużym zaufaniem największych marek handlowych branży spożywczej, kosmetycznej, czy RTV-AGD, a także lokalnych przedsiębiorców i usługodawców. W efekcie klienci mogą wygodnie zrobić zakupy w przyjaznych sklepach swoich ulubionych marek.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe