INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

INBAG

BRZEG

ul. Wrocławska 5
49-300 Brzeg

Park handlowy w Brzegu to kolejna z naszych inwestycji usługowo-handlowych pod logiem INBAG. Powstanie w wyniku modernizacji istniejącego budynku, w którym znajduje się także czterogwiazdkowy hotel. Obiekt mieści się w urokliwej okolicy, w sąsiedztwie parku i nieopodal lokalnych zabytków, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Od przejścia granicznego z Czechami miasto dzieli nieco ponad godzina drogi samochodem.

BRZEG
WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE


powierzchnia działki


powierzchnia całkowita budynku


powierzchnia najmu GLA

miejsca parkingowe

TERMIN REALIZACJI

Planowana realizacja inwestycji: 3Q2022

 

GŁÓWNI NAJEMCY

Biedronka, Briju, Rossmann, RTV Euro AGD, Sinsay

 

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWEJ

 

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:

e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

BRZEG

Brzeg to miejscowość o prawach miejskich, położona w województwie opolskim nad rzeką Odrą, pełniąca funkcję siedziby powiatu brzeskiego. Historycznie mieści się na Dolnym Śląsku, na obrzeżach Równiny Grodkowskiej, stanowiącej część Niziny Śląskiej. Liczy ok. 35 tys. mieszkańców i zajmuje powierzchnię blisko 15 km².

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym w rejonie. Działają w nim m.in.: Fabryka Silników Elektrycznych „Besel” S.A. Grupa Cantoni, Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET Sp. z o.o., a także zakłady tłuszczowe i cukiernicze, w tym Kruszwica S.A. Zakłady Tłuszczowe w Brzegu.

Brzeg charakteryzuje dogodna lokalizacja, łącząca w sobie bliskość ważnych miast, takich jak Wrocław, Katowice czy Częstochowa, oraz niewielką odległość od przejść granicznych z Czechami i z Niemcami. Przebiegają tu drogi krajowe Łagiewniki – Kępno i Bolesławiec – Radymno oraz trasa europejska E40 z Niemiec do Ukrainy. Brzeg posiada również rozwinięty transport kolejowy, a tutejsza stacja leży na najstarszej linii uruchomionej na ziemiach polskich.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe