INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

INBAG

BRZEG

ul. Wrocławska 5
49-300 Brzeg

Park handlowy w Brzegu to kolejna z naszych inwestycji usługowo-handlowych pod logiem INBAG. Powstanie w wyniku modernizacji istniejącego budynku, w którym znajduje się także czterogwiazdkowy hotel. Obiekt mieści się w urokliwej okolicy, w sąsiedztwie parku i nieopodal lokalnych zabytków, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Od przejścia granicznego z Czechami miasto dzieli nieco ponad godzina drogi samochodem.

BRZEG
WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE


powierzchnia działki


powierzchnia całkowita budynku


powierzchnia najmu GLA

miejsca parkingowe

GŁÓWNI NAJEMCY

Biedronka, Briju, Rossmann, RTV Euro AGD, Sinsay

 

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWEJ

 

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:

e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

BRZEG

Brzeg to miejscowość o prawach miejskich, położona w województwie opolskim nad rzeką Odrą, pełniąca funkcję siedziby powiatu brzeskiego. Historycznie mieści się na Dolnym Śląsku, na obrzeżach Równiny Grodkowskiej, stanowiącej część Niziny Śląskiej. Liczy ok. 35 tys. mieszkańców i zajmuje powierzchnię blisko 15 km².

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym w rejonie. Działają w nim m.in.: Fabryka Silników Elektrycznych „Besel” S.A. Grupa Cantoni, Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET Sp. z o.o., a także zakłady tłuszczowe i cukiernicze, w tym Kruszwica S.A. Zakłady Tłuszczowe w Brzegu.

Brzeg charakteryzuje dogodna lokalizacja, łącząca w sobie bliskość ważnych miast, takich jak Wrocław, Katowice czy Częstochowa, oraz niewielką odległość od przejść granicznych z Czechami i z Niemcami. Przebiegają tu drogi krajowe Łagiewniki – Kępno i Bolesławiec – Radymno oraz trasa europejska E40 z Niemiec do Ukrainy. Brzeg posiada również rozwinięty transport kolejowy, a tutejsza stacja leży na najstarszej linii uruchomionej na ziemiach polskich.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe