INBAG w Szamotułach rusza 28 kwietnia!

INBAG Szamotuły logo small
Mieszkańcy Szamotuł oraz okolicznych miejscowości już za półtora tygodnia będą mogli skorzystać z pełnej oferty zakupowej oraz nowoczesnego dworca komunikacyjnego INBAG. Uroczyste otwarcie zaplanowaliśmy bowiem na 28 kwietnia. Na terenie inwestycji przy ul. Nowowiejskiego trwają ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe.
INBAG to kompaktowy projekt w ścisłym centrum miasta, dostępny dla klientów przez siedem dni w tygodniu. Liczy 12 lokali handlowo-usługowych.Klienci znajdą tu takich najemców, jak: market spożywczy Stokrotka, Martes Sport, Pepco, CCC, Neonet, drogerię Hebe, Diverse, księgarnię Matras, Świat Zabawek, Optyk, kiosk oraz lokal gastronomiczny.
INBAG to nie tylko centrum handlowe, ale także lokalne centrum komunikacyjne. Inwestycja powstała w miejscu dawnego dworca PKS. Przez lata kojarzyła się mieszkańcom Szamotuł i okolic z dworcem autobusowym. Od momentu zakupu nieruchomości wierzyliśmy w potencjał tego miejsca a funkcja dworcowa wpisuje się w nasz projekt idealnie. Klienci, którzy przejeżdżają z okolicznym miejscowości będą mogli w jednym miejscu skorzystać z ciekawej oferty zakupowej. Mogą także dokonać zakupów w drodze powrotnej: po pracy, czy szkole – przed wyjazdem z Szamotuł. Mieszkańcom miasta lokalizacja INBAG w ścisłym centrum miasta oraz parking na blisko 130 miejsc pozwoli na wygodne zrealizowanie codziennych potrzeb zakupowych.

Szkic rzut INBAG Szamotuły