INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

GALERIA KOCIEWSKA

TCZEW

ul. Pomorska 1
83-110 Tczew
www.kociewskagaleria.pl
  Galeria Kociewska

Galeria Kociewska to jedyny tego typu obiekt w Tczewie i okolicy. Usytuowana jest w centrum miasta, tuż przy jednym z największych węzłów komunikacyjnych (PKP, SKM, PKS, BUS) w województwie pomorskim. Składa się z czterech kondygnacji. Prócz licznych sklepów i lokali usługowych posiada cztery klimatyzowane sale kinowe (w technologii 3D). Stylowe elementy architektoniczne budynku nawiązują do klasycznej części dworcowej, idealnie wkomponowując się w otoczenie. Galeria Kociewska, jako jedna z dwóch obiektów handlowych z kraju, otrzymała prestiżową nominację w międzynarodowym konkursie “Retail Project of the Year”, Annual Europa Property CEE Retail Real Estate Awards Gala & Retail Forum.

Otwarcie: 2012 r.

TCZEW
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE


powierzchnia działki


powierzchnia budynku


powierzchnia najmu/GLA

miejsc
parkingowych

GŁÓWNI NAJEMCY

H&M, Smyk, Deichmann, Diverse, Home&You, CCC, Empik, Yes, Rossmann,
Hebe, Pepco, RTV Euro AGD, Big Star, Greenpoint, Martes Sport, kino Helios,
supermarket Stokrotka, restauracje, banki, operatorzy komórkowi i inni.

 

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWEJ

 

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:

e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

TCZEW

Liczba ludności: 60,3 tys.
Osoby w wieku produkcyjnym: 65%
Tczew jest jednym z najstarszych i czwartym co do wielkości miastem województwa pomorskiego, leżącym w sąsiedztwie aglomeracji trójmiejskiej. Galeria Kociewska usytuowana jest tuż przy węźle komunikacyjnym Tczewa – jednym z największych  w województwie pomorskim, który obsługuje pasażerów PKS, PKP oraz SKM (dzienna odprawa pasażerów kolei to 25 tys. osób). Krzyżują się tu również szlaki komunikacyjne  z Niemiec do Rosji i Litwy oraz ze Skandynawii do Europy Południowej, droga krajowa nr 91 relacji Gdańsk – Toruń oraz droga wojewódzka relacji Tczew – Wejherowo. W pobliżu przebiega również autostrada A1.
Tczew stanowi ważny ośrodek przemysłowy i usługowy z podstrefą Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Park Przemysłowy Elektroniki w Tczewie). Do największych tutejszych inwestorów należą amerykański FLEXTRONICS International, zatrudniający ponad 3 tys. osób, oraz międzynarodowa firma GEMPLUS Pologn z ok. 2 tys. pracowników.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe