INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

INBAG

BARTOSZYCE

ul. Orzeszkowej 2
11-200 Bartoszyce
www.inbag.com.pl
INBAG Bartoszyce

Jednokondygnacyjny obiekt handlowy INBAG wraz z wygodnym, naziemnym parkingiem mieści się w ścisłym centrum Bartoszyc, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic miasta, w sąsiedztwie dworców PKS i PKP oraz rynku miasta.

Otwarcie: 2014 r.

BARTOSZYCE

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE


powierzchnia działki


powierzchnia działki


powierzchnia najmu/GLA

miejsc
parkingowych

GŁÓWNI NAJEMCY

Dealz, Pepco, Drogeria Natura, CCC, Briju, Hebe, Kaes, Diverse, RTV Euro AGD, Świat Zabawek i inni.

 

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWEJ

 

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:

e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

BARTOSZYCE

Liczba ludności: 23,5 tys.
Powierzchnia: 11,79 km²
Miasto w województwie warmińsko-mazurskim położone w odległości 17 km od granicy z Rosją. Wiedzie tędy droga krajowa nr 51 – jeden z najważniejszych szlaków drogowych w regionie, prowadzący do Kaliningradu. Główne kierunki działalności miasta związane są z lokalizacją w pobliżu międzynarodowego przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk, istnieniem Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz dobrze rozwiniętym zapleczem turystycznym. Miasto znajduje się w ścisłej czołówce prężnie rozwijających się ośrodków województwa. Jest najsilniejszym, proekologicznym ośrodkiem gospodarczym w powiecie.

W mieście funkcjonuje kilka dużych zakładów produkcyjnych. Należą do nich m.in.: AMK-WORKSTYLE Kozłowscy sp.j. (producent odzieży roboczej i ochronnej), CORAB Sp. z o.o. (producent zestawów do odbioru telewizji cyfrowej), MT-NORD – M. Girulski i T. Karnicki sp.j. (producent wyrobów  z papieru i tektury), Peak Packing Poland Sp. z o.o. (producent specjalistycznych opakowań transportowych), W-M Glass Sp. z o.o. (producent wyrobów ze szkła).

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe