INWESTYCJE HANDLOWO-USŁUGOWE

INBAG

LUBAŃ

Plac Szarych Szeregów 1
59-800 Lubań,
www.inbag.com.pl
  INBAG Lubań

Obiekt handlowy w Lubaniu został zrealizowany według wdrażanej przez nas koncepcji projektów INBAG, lokowanych w centrach małych miast oraz, jeśli to możliwe, łączących funkcję handlową z funkcją komunikacyjną. Inbag w Lubaniu mieści się na terenie byłego dworca autobusowego. Została tu podtrzymana funkcja komunikacyjna ze stanowiskami przystankowymi dla busów i autobusów obsługujących mieszkańców miasta i okolic. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się jedyny w mieście postój taksówek, a rynek miasta położony jest w odległości 250 m od inwestycji.

Otwarcie: 2017 r.

LUBAŃ
WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE


powierzchnia działki


powierzchnia budynku


powierzchnia najmu/GLA

miejsc
parkingowych

GŁÓWNI NAJEMCY

Kaes, Briju, CCC, Martes Sport, Pepco, Diverse, Rossman, drogeria Hebe, Action i inni.

 

NAJEM POWIERZCHNI HANDLOWEJ

 

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:

e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

LUBAŃ

Liczba ludności: 21,4 tys.
Powierzchnia: 16,12 km²

Lubań to miasto leżące w województwie dolnośląskim, w powiecie lubańskim. Leży w dolinie rzeki Kwisy, na pograniczu historycznych krain: Górnych Łużyc i Dolnego Śląska, na Pogórzu Izerskim. Do przejścia granicznego z Niemcami w Zgorzelcu dzieli miasto jedynie 23 km, zaś do granicy z Czechami 15 km (przejście graniczne w Miłoszowie). Miasto położone jest ok. 45 km na płn-zach. od Jeleniej Góry.

Przez miasto przebiegają szlaki komunikacyjne takie jak: droga krajowa nr 30 w kierunku Zgorzelca i Jeleniej Góry, droga wojewódzka nr 357 w kierunku Sulikowa i Zawidowa oraz droga wojewódzka nr 393 do Leśnej w pobliżu przejścia granicznego w Miłoszowie. Droga wojewódzka numer 296 prowadzi w kierunku Zielonej Góry, a droga wojewódzka nr 357 w kierunku Bolesławca i Wrocławia.

NASZE Projekty

INBAP
GROUP

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Sidorska 83
21-500 Biała Podlaska

Difreo - strony internetowe